https://www.cvkeskus.ee/834425

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #834425

Köögiviljakoorija

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Köögiviljade koorimine liinil ja käsitsi, pakendamine, ämbrite pesemine, ruumide koristus. 

Tööpäevad P-N - asukoht Viljandi maakond, Viljandi vald, Kookla küla, Sassi.


Ootused kandidaadile

Tööle sobib energiline, töökas ja kohusteundlik inimene.


Ettevõte pakub

Töö väikeses töökollektiivis, tööaeg 8-17.


Tööpakkumise number
#834425
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Köögiviljakoorija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!