https://www.cvkeskus.ee/63951

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63951

Köögitööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- erinevate abitööde tegemine toidu valmistamisel
- köögiseadmete ja -nõude pesemine


Ootused kandidaadile

- täpsust ja korrektsust
- kõrget pingetaluvust


Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskkonda ja meeskonda
- sportimisvõimalusi
- töötamist tänapäevaselt sisustatud suurköögis
- ühisüritusi välisriikide vanglatöötajatega


Lisainfo

Täpsem info telefonil 7 500 869 Silvia Pärn


Tööpakkumise number
#63951
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Köögitööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!