Värsked tööpakkumised

Köögitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87016

Tööpakkumise number

87016

Töö kirjeldus

  • kööginõude pesemine
  • köögi korrashoid
  • toiduainete ettevalmistamine toodanguks

Nõudmised kandidaadile

  • kohusetundlik
  • valmis meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • personalisoodustusi
  • väljaspoolt Tartut elavatele töötajatele pakume vajadusel elamspinda

Lisainfo

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu avas 2006.a. novembrikuu lõpus Lõuna-Eesti piirkonna parema varustamise eesmärgil Tartu linnas uue kulinaariaköögi.
Köögis töötab orienteeruvalt 42 töötajat.
Valmistatakse hulgaliselt erinevaid salateid, vormiroogasid, magustoite jpm.
Köögist on võimalik peolaua jaoks ette tellida külmi suupisteid, liha-, kala- ja juustuvalikuid, võileivatorte, kringleid, kooke, torte jne.
Töö tegemise koht Ravila tn 51, Tartu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
28. november 2006
Brutopalk:
Alates 28 kuni 30 EEK tunnis

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev jaekaubandus- ja logistikateenuseid pakkuv kaubandusgrupp. Meie kaubamärke (Maksimarket, Konsum, A ja O, E- Ehituskeskus) kandvaid kauplusi võib leida kõikjal üle vabariigi. Meie missiooniks on pakkuda külastajatele suurepärast ostuelamust ja sõbralikku teenust. Oleme loonud oma töötajatele meeldiva tööõhkkonna tublis ja töökas meeskonnas.