https://www.cvkeskus.ee/57066

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57066

Köögitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

abitööd köögis


Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus restorani või baari köögis tuleb kasuks
vene või inglise keele oskus


Ettevõte pakub

palka alates 3800 krooni neto


Lisainfo

Otsime KIIRESTI oma meeskonda aktiivset ja hea pingetaluvusega inimest, kellele meeldib toitlustuses töötada ning on valmis õppima.


Tööpakkumise number
#57066
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Köögitööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!