Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345753

KÖÖGITALENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma köögimeeskonda kokkamist armastavaid noori talente, kes soovivad ennast teostada uues, korralikus ja huvitava menüüga köögis.

Ootused kandidaadile

Huvi kokkamise ja hea söögi vastu!
Positiivset suhtumist ja pühendumust oma tööle
Kiiret õppimisvõimet ja töökust
Vastutustundlikkust ja eesmärgikindlust

PAINDLIKKU GRAAFIKUT ja võimalust töötada ka osalise tööajaga
Toredat, nooruslikku ja positiivset meeskonda
Korraliku töötasu
Võimalust ennast arendada huvitava menüüga uues köögis

Tööpakkumise number
#345753
KÖÖGITALENT