Värsked tööpakkumised

Köögimööbli valmistaja/paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 44844

Tööpakkumise number

44844

Töö kirjeldus

Prestiižikas Iirimaa ettevõte, mis tegeleb juba enam kui 25 aastat kõrgkvaliteetse köögi- ja magamistoamööbli tootmise ja paigaldamisega, pakub oma klientidele personaalset teenindust alates tellija ideede järgi mööbli disainimisest kuni paigalduseni. Hetkel otsib nimetatud ettevõte oma töötajate ridadesse kogenud köögimööbli valmistajat/paigaldajat, kelle peamiseks ülesandeks on köögimööbli paigaldamine nii äsjavalminud kui ka vanematesse majadesse.

Nõudmised kandidaadile

  • Omad puidutööalast kvalifikatsiooni
  • Omad vähemalt 3-aastast eelnevat köögimööbli paigaldamise kogemust
  • Suudad paigaldada köögimööbli 2-3 päevaga
  • Oskad kasutada mitmeotstarbelist puuri ja paneelisaagi
  • Omad juhiluba (B kategooria)
  • Oskad suhtlustasandil inglise keelt
  • Oled valmis asuma tööle Iirimaal aastase lepingu alusel
  • Kasuks tuleb eelnev kogemus köögimööbli valmistajana ja paigaldajana Saksa standardite järgi

Ettevõte pakub

  • Palka esimesel kolmel kuul 13 EUR tunnis
  • Palka peale kolme kuud 16 EUR tunnis
  • Majutust töökohale võimalikult lähedal
  • Ületundide tegemise võimalust (6 tundi nädalas), mis on enamtasustatud
  • Transporti tööplatsidele

Lisainfo

Esialgu on kuus võimalik teenida (kätte, maksud ja elamine maha arvatud) keskmiselt 28 000 krooni, pärast kolme kuud, kui tööandja on Teie tööga rahule jäänud, on summaks keskmiselt 33 000 krooni kuus.

Teie INGLISKEELSET CVd ootame kas CVkeskuse vahendusel või e-mailile office@bhc.ee

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. mai 2005
Kuulutus sisestati:
4. mai 2005

litsenseeritud personaliotsingufirma, mis tegutseb Eesti tööturul alates aastast 2002 ning on leidnud usaldusväärsed tööandjad Inglismaal ja Iirimaal enam kui 100-le inimesele. Meie praegusteks koostööpartneriteks on tööstus- ja tootmisettevõtted üle terve Iirimaa.