Köögimööbli paigaldaja (Soome, Rootsi) VIP5

MÖÖBLIEKSPERT PAIGALDUS OÜ

Tööpakkumise number

568353

MÖÖBLIEKSPERT PAIGALDUS OÜ Köögimööbli paigaldaja (Soome, Rootsi)

Töö kirjeldus

Ülesandeks on vastavalt objektile jooniste järgi köögimööbli paigaldamine ja toodete objektile transportimine. Töö on vaheldusrikas ja toimub peamiselt Soomes ja Rootsis, vahel ka Norras.

Nõudmised kandidaadile

Töö eelduseks on:
- teadmised toodete paigaldamise kohta
- varasem töökogemus sarnasel ametikohal
- eesti, soovitavalt ka inglise ja soome keele osakus
- valmidus töötada Skandinaaviamaades
-juhilubade olemasolu

Pakume erialast tööd, väga konkurentsivõimelist töötasu, kaasaegseid töövahendeid ja majutustingimusi, autokompensatsiooni, stabiilset töökeskkonda, profesionaalset meeskonda ja ettevõttepoolset tuge.

Lisainfo

Kandideerida ainult eelnevat töökogemust omavatel inimestel.
Töötamine toimub enamasti 2-4 paigaldaja suuruses meeskonnas.
Töövahendid on ettevõtte poolt ning kõik muud komandeeringuga või tööalased vajadused lahendab tööandja.
Töötaja ülesanne Mööbliekspert Paigalduses on tööd teha ning vastavalt sellele saab ta ka tasustatud.
Ettevõte on pidevas arengus, kes tugeva juhtkonna ning kokku kasvanud meeskonna toel otsib ning leiab pidevalt uusi kliente kellega koos edasi liikuda ja paigaldusmahte kasvatada.

Tööde asukoht: Soome, Rootsi ja Norra.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
20. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
21. november 2018
Brutopalk:
Alates 1500 kuni 3000 EUR kuus
Soovin kandideerida

Köögimööbli paigaldaja (Soome, Rootsi)

Mööbliekspert Paigaldus OÜ on pikaajalise paigalduskogemusega mööblit ja vaheseinu paigaldav ettevõtte, kes hindab kõrgelt oma töötajaid ja loob neile head võimalused töötamiseks. Ettevõttes töötab 50 inimest. Omame laia partnerite ringi, mis tagab igapäevase töö aastaringselt. Pakume oma töötajatele kindlat töökohta ja järjepidevat tööd. Mööblieksperdis töötades on tagatud stabiilsus. Juhtkond hindab töötahtelisi ja töökaid inimesi ning pakub omaltpoolt vastu kindlat juhtimist ja lubadustest kinni pidamist.

Vaatan ettevõtte profiili