2023-08-23 14:48:55

Köögimööbli paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Alates 21 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Kas tahaksid töötada Norras köögimööbli paigaldajana

Otsime meeskonna laiendamise ja töömahu suurenemise eesmärgil uusi tublisid paigaldajaid.Tööd on võimalik teha nii tiimis kui omaette.

  • Töö on E-R 8-17 (soovi korral võimalik töötada ka L).
  • Lisaks füüsilisele tööle on palju suhtlemist klientidega ning ringi sõites võimalik tutvuda Oslo lähiümbursega.
  • Kõik töövahendid ettevõtte poolt sh tööauto (+kütus) objektidel käimiseks.
  • Väljaõpe ja juhendamine kohapeal.

Ootused kandidaadile

  • Vajalik varasem sarnase töö kogemus mööbli paigladajana või  eritellimusmööbli valmistajana.
  • (Mööbli) jooniste lugemise oskus.
  • Inglise keele oskus suhtlustasandil kõnekeelena.
  • B kategooria autojuhiload.
  • Hea töömotivatsioon, valmidus füüsiliseks tööks.
  • Korrektsus, koostöövalmidus.
  • Hea suhtlemisoskus (era- ja äriklientidega igapäevaselt).

  • Pakume Norra töölepingut, katseajaga kuni 6 kuud (kooskõlas Norra seadusandlusega).
  • Tähtajatu töösuhe ja 10,2% puhkuseraha aastapalgast.
  • Tervisekindlustus + lisana ettevõtte oma lisa tervisekindlustus (sh õnnetuskindlust ka töövälisel aja).
  • Pensionikindlustus.
  • Esmakordne sõit Oslosse ja sealt edasi töökohale ettevõtte kulul, edasised käimised töötaja enda kulul.
  • Organiseerime majutuse, igal töötajal oma tuba + maksimaalselt 4 toalised eramajad/korterid.
  • Tööaja arvestus tunnipalgana, lisaks võimalikud muud kokkulepped.
  • Tööks vajaliku HMS-Kort (Norras vajalik töökaart) ettevõtte poolt.
  • Karjäärivõimalusi parimatele töötajatele.

Töövestlused võimalikud nii üle veebi või Tartus kontoris Turu tn.