Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754580

Köögimööbli paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Norra
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kas tahaksid töötada Norras köögimööbli paigaldajana

Otsime meeskonna laiendamise ja töömahu suurenemise eesmärgil uusi tublisid paigaldajaid.Tööd on võimalik teha nii tiimis kui omaette.

  • Töö on E-R 8-17 (soovi korral võimalik töötada ka L)
  • Lisaks füüsilisele tööle on palju suhtlemist klientidega ning ringi sõites võimalik tutvuda Oslo lähiümbursega.
  • Töö on vaheldusrikas (erinevad mööblitootjad+kliendid)
  • Kõik töövahendid ettevõtte poolt sh tööauto (+kütus) objektidel käimiseks
  • Väljaõpe ja juhendamine kohapeal

Ootused kandidaadile

  • Vajalik varasem sarnase töö kogemus mööbli paigladajana või  eritellimusmööbli valmistajana

  • (Mööbli) jooniste lugemise oskus

  • Inglise keele oskus suhtlustasandil kõnekeelena

  • B kategooria autojuhiload

  • Hea töömotivatsioon, valmidus füüsiliseks tööks

  • Korrektsus, koostöövalmidus

  • Hea suhtlemisoskus (era- ja äriklientidega igapäevaselt)

  • Pakume Norra töölepingut, katseajaga kuni 6 kuud (kooskõlas Norra seadusandlusega).
  • Tähtajatu töösuhe ja 10,2% puhkuseraha aastapalgast.
  • Tervisekindlustus + lisana ettevõtte oma lisa tervisekindlustus (sh õnnetuskindlust ka töövälisel aja).
  • Pensionikindlustus
  • Esmakordne sõit Oslosse ja sealt edasi töökohale ettevõtte kulul, edasised käimised töötaja enda kulul.
  • Organiseerime majutuse, igal töötajal oma tuba + maksimaalselt 4 toalised eramajad/korterid.
  • Tööaja arvestus tunnipalgana, lisaks võimalikud muud kokkulepped.
  • Tööks vajaliku HMS-Kort (Norras vajalik töökaart) ettevõtte poolt.
  • Karjäärivõimalusi parimatele töötajatele.

Töövestlused võimalikud nii üle veebi või Tartus kontoris Turu tn.

Tööpakkumise number
#754580