Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297118

Köögimööbli müüja-projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-hinnapakkumiste koostamine
-klientide nõustamine
-müügihindade kujundamine
-müügilepingute ettevalmistamine, sõlmimine ja haldamine
-tehnilise dokumentatsiooni esitamine tootmisele ning hilisem paigalduse koordineerimine
-aruandlus

Ootused kandidaadile

- eelnevat töökogemust selles valdkonnas
- head suhtlemisoskust
- korrektsust ja vastutustunnet
- väga head aja planeerimise oskust ja iseseisvust eesmärkide püstitamisel ja täitmisel
- tulemustele suunatust
- head arvutiga töötamise oskust kontoritöö tasemel ja korrektsust dokumentide ja failisüsteemi hoidmisel
- tööprogramm Planit tundmine

Ettevõte pakub

- nooruslikku meeskonda
- meeldivat töökeskkonda
- vajalikku väljaõpet ja koolitust

Tööpakkumise number
#297118

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2013

Expert Tehnikakaupluste kett Eestis on osa ülemaailmsest jaemüügi ketist Expert, kuhu kokku kuulub üle 7400 tehnikakaupluse. Eestis oleme tegutsenud juba 19 aastat ja tänaseks ühendame 7 kauplust. Eesmärgiks on seatud kvaliteettehnika uusimate mudelite pakkumine täna, homme ja ka mitmete aastate pärast.

Vaata rohkem