Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304186

Köögiabitööline

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

koka abistamine ettevalmistustöödes ja hommikulaua väljapanemine;
laudade katmine ja koristamine;
klientide teenindamine saalis ja toidu serveerimine;
nõude koristamine ja pesemine;
saali ja köögi koristamine ning korrasoleku jälgimine.

Nõudmised kandidaadile

keskharidus;
teenindushoiak;
valmisolek töötada graafiku alusel;
kiirus ja korrektsus oma töös;
kasuks tuleb eelnev töökogemus toitlustusvaldkonnas;
eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil .

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
meeldivat kollektiivi
stabiilset töösuhet
tööd graafiku alusel

Lisainfo

Köögiabitööline töötab graafiku alusel 12-tunnistes vahetustes koos kokaga. Tööpäev algab kell 7.00 ja lõpeb 19.00.

Tööpakkumise number
#304186

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2013

AS Villa Benita on 2008. aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb tervishoiu-ja sotsiaalhoolekande sektoris.
Meie missioon on pakkuda kvaliteetset teenust ja personaalset teenindust oma valdkonnas. Tervishoiuteenustest pakume hooldusravi koos toetava taastusraviga. Sotsiaalhoolekandeteenustest pakume toetatud elamist eakatele ja riiklikku rehabilitatsiooniteenust. Majas on suurepärased võimalused majutuseks ja toitlustuseks.

Ettevõte rakendab ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteemi.

Vaata rohkem