Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #124173

Köögiabiline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

restoranis puhtuse tagamine
nõude pesu
koka abistamine

Ootused kandidaadile

kohusetundlik
töökas
rõõmsameelne

Ettevõte pakub

tasuta toitlustust
mitmekülgset tööd
tööd sõbralikus kollektiivis

Tööpakkumise number
#124173

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
17. september 2007

Hookah-House on retsoran-lounge kus saab nautida maitsvat India toitu, vesipiipu ja meeldivat teenindust !! Toitu valmistavad meil proffesionaalsed kokad otse Indiast.Hookah-house on koht kus päeval saad käia lõunatamas ning õhtul meeldivalt lõõgastumas ja aega veetmas ...nautides vesipiipu, maitsvaid India roogasid, mõnusat chill out muusikat ja head seltskonda!!

Vaata rohkem