Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343688

Köögiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rõõmsameelset ja töökat köögiabilist.
Töökohustuste hulka kuulub:
Kohviku saali- ja kööginõude pesemine,
Kohviku saali ja tagaruumide koristus,
Kokkade abistamine toidu ettevalmistuste tegemisel.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus
Puhtuse armastus
Töökus ja kiirus

Ettevõte pakub

Kindlat ja jätkusuutliku töökohta, lõbusat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#343688

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
23. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Tunnitasu

Perrooni Kohvik asub GoHotel Shnelli esimesel korrusel ja pakub toitlustust hotelli klientidele kui ka linnarahvale. Lisaks alacarte menüüle pakume väikeses valikus pagaritooteid ja argipäeviti lõunamenüüd.

Vaata rohkem

Köögiabi