Värsked tööpakkumised

Köögi vahetusevanem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 621608

Tööpakkumise number

621608

Töö kirjeldus

Tallinna Vanalinnas asuv tunnustatud Aasia restoran Chedi otsib oma meeskonda köögi vahetusevanemat.

Tööülesanded:
- köögimeeskonna igapäevase töö organiseerimine ja efektiivne juhtimine
- kauba tellimine
- inventuuride läbiviimine
- graafikute koostamine
- osalemine igapäevases toiduvalmistamise protsessis
- toidu kvaliteedi tagamine ja köögi puhtuse hoidmine
- köögiga seonduva dokumentatsiooni haldamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind oma meeskonda kui:
- omad huvi toidumaailma vastu
- kokkamine on sinu kirg
- oled abivalmis meeskonna mängija ning oskad meeskonda juhtida
- mõtled iseseisvalt ja ei karda võtta vastutust
- armastad puhtust ja korrektsust
- oled kiire reageerija ja sul on hea pingetaluvus
- suhtled vabalt nii eesti kui ka inglise keeles

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
- huvitavat töökogemust tänapäevases ja tunnustatud Aasia restoranis
- tööalast arenguvõimalust ja põnevaid väljakutseid
- sõbralikku ja professionaalset meeskonda
- vahetustega tööd
- uusi teadmisi ja väljaõpet töö käigus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. november 2019
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2019

Ajaloo ja traditsioonideta ei eksisteeriks tänast päeva, milles me loome homset. Chedi on modernne käsitlus Aasia toidukultuurist. Meie asukoht Tallinna vanalinnas on sümboolne kummardus elavale ajaloole ja pidevalt muutuvale elule.
Koos olemine ja roogade jagamine on sügavalt aasiapärane traditsioon. Võimalus ühiselt nautida on see, mida me Chedis pakume.