Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527913

Köögi vahetusevanem Nautica restorani

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 7. aprill 2018
Kuulutus aegub: 6. mai 2018

Töö kirjeldus

Ettevalmistuste tegemine
Toidu valmistamine vastavalt retseptuurile
Köögi ja oma töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

Sa tunned kirge kokakunsti vastu
Oled kokaks õppinud või kogenud söögivalmistaja
Oled positiivne ning valmis töötada ühtses meeskonnas.

Ettevõte pakub

Põhjalik väljaõpe kogenud koka käe all
Stabiilne töö aastaringselt
Brutotasu 860 kuni 990 eurot kuus
Arengukoolitused
Suurepärane võimalus saada 6 kuuga köögi vahetuse vanemaks
Sporditoetus ning muud motiveerivad hüved tööandja poolt

Tööpakkumise number
#527913

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. mai 2018
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2018

BabyBack Ribs & BBQ on esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele. Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga. Lastele on loodud eraldi menüü ja põnev mängutuba. Hetkel rõõmustame oma kliente 8-s restoranis üle Eesti.

Vaata rohkem