Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529179

Köögi personal / Tallinn

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevased tööülesanded:
KOKK-TEENINDAJA

  • Roogade valmistamine etteantud menüü alusel ja cateringi ürituste jaoks
  • Toitude serveerimine ja laudade teenindamine
  • Laudade katmine
  • Töökoha-, seadmete- ja töövahendite korrashoid
  • Osalemine inventuuridel
  • Enesekontrolliplaani täitmine
  • Kauba tellimine, vastuvõtt, kontroll ja ladustamine
  • Ressursside efektiivne kasutamine

KOKK
  • Roogade valmistamine etteantud menüü alusel

ABIKOKK
  • Kokale ettevalmistuste tegemine toiduvalmistamiseks
  • Koka abistamine toidu valmistamisel
  • Toitude serveerimine, komplekteerimine vastavalt tellimustele
  • Vajadusel kauba vastuvõtmine, kontroll ja ladustamine
  • Köögi ja abiruumide koristamine

Ootused kandidaadile

  • Kokandusalane eriharidus
  • Eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • Kiire õppimisvõime, hea pingetaluvus
  • Kohusetundlikkus, kiirus ja täpsus
  • Positiivsus, sõbralikkus ja abivalmidus
  • Hea meeskonnatöö oskus
  • Tahad areneda koos ettevõtega
  • B-kategooria juhilubade olemasolu tuleb kasuks
  • Eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas

KOKK

ABIKOKK
  • Eelnev sarnane töökogemus antud valdkonnas
  • Soov teha meeskonnatööd

Ettevõte pakub

Eneseteostamise võimalust
Kaasaaegseid töötingimusi
Pikaajalist töösuhet
Arenemisvõimalust
Sõbralikku ja abivalmis kollektiivi
Konkurentsivõimelist palka
Erialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#529179

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2018
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2018

Tere tulemast Dussmann Gruppi, ühe maailma suurima erakätesse kuuluva teenusepakkuja töötajate hulka.
Meie pakutavate teenuste nimekirja kuuluvad puhastusteenused, turvateenused, toitlustamine ja kinnisvarahooldus.

P. Dussmann Eesti OÜ otsib oma meeskonda enesekindlaid ja teotahtelisi kolleege.

Vaata rohkem