Värsked tööpakkumised

Köögi abitööline/abikokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 431061

Tööpakkumise number

431061

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda köögi abitöölist/abikokka kelle tööülesanneteks on lihtsamad köögitööd ja abitööd, komplekteerimine, koristamine ja nõudepesu.
Tööaeg E-R 07.00-13.30

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Töökust, käelist kiirust, pingetaluvust, korrektsust töös.
Kasuks tuleb töökogemus toitlustuses.
Vajadusel pakume kohapalset väljaõpet

Ettevõte pakub

Soodustusi omatoodangu ostmisel.
Soodushinnaga toitlustamist kohapeal.

Lisainfo

Vajadusel pakume väljaõpet kohapeal (väljaõppeperiood kuni 1-2 kuud),
Võimalik töötada ka osalise tööajaga

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. august 2016
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2016
Brutopalk:
Alates 3.2 kuni 3.8 EUR tunnis

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevust alustasime 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud, kaugtoitlustamine ja catering. Müüme oma tooteid üle kogu Eesti. Suuremad koostööpartnerid on Eesti kaubandusketid, Tallink, R-Menu ja Vikingline Soomest, Balbiino, Premia. 30% oma toodangust ekspordime.