Värsked tööpakkumised

Köögi abitööline / Tartu Maksi Kööki

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93816

Tööpakkumise number

93816

Töö kirjeldus

  • kööginõude pesemine
  • köögi korrashoid
  • toiduainete ettevalmistamine toodanguks

Nõudmised kandidaadile

  • kohusetundlik
  • valmis meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • personalisoodustusi
  • väljaspool Tartut elavatele töötajatele pakume vajadusel elamispinda

Lisainfo

Töö tegemise koht Ravila 51, Tartu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2007

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev jaekaubandus- ja logistikateenuseid pakkuv kaubandusgrupp. Meie kaubamärke (Maksimarket, Konsum, A ja O, E- Ehituskeskus) kandvaid kauplusi võib leida kõikjal üle vabariigi. Meie missiooniks on pakkuda külastajatele suurepärast ostuelamust ja sõbralikku teenust. Oleme loonud oma töötajatele meeldiva tööõhkkonna tublis ja töökas meeskonnas.