Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753548

Köögi abitööline (Tapa)

CVKeskus.ee klient
Tapa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kokkade abistamine toidu ettevalmistamisel,
toitlustuskompleksi ruumide, köögiseadmete ja töövahendite korrashoidmine, nõude pesemine nõudepesumasinaga.

Ootused kandidaadile

-Sul on põhiharidus
-Oled valmis läbima taustakontrolli

-Vaheldusrikka töö ja võimaluse end pidevalt erialaselt täiendada
-Stabiilse ning kindla sissetuleku
-Mõistlikud vahetused ning võimaluse enda aega planeerida
-Tasakaalustada töö- ja eraelu 35 päeva põhipuhkusega
-Pöörata tähelepanu oma vaimse ja füüsilise tervise edendamisele
-Vajadusel transpordi tagamise/ kompenseerimise ühistranspordi puudumisel või selle välisel ajal
-Võimaluse töötada väärika ning usaldusväärse tööandja jaoks

Tööpakkumise number
#753548

Info

Asukoht:
Tapa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem