Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63885

Köögi abitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kööginõude (k.a. toidukonteinerid, potid jne) pesemine
kohviku nõudepesija abistamine lõuna ajal
köögi-ja aedviljade puhastamine,koorimine jmt.
köögibloki põrandate jm pindade puhastamine ja pesemine
suurpuhastuse tegemine köögis
muud abitööd köögis

Ootused kandidaadile

soovitav köögitöö kogemus
vanus 20 - 55.a.
vähemalt põhiharidus
tervisetõendi olemasolu toitlustusasutuses töötamiseks
ausus, puhtus, kohusetundlikus
hea tervis

Ettevõte pakub

TÖÖKOHT - ÄDALA 4A, TALLINN

Tööaeg graafiku alusel, tööpäeva kestus ca 12 h, tiiburlaevade navigatsiooni hooajal (aprilli lõpp - november) 15 päeva kuus

Tööpakkumise number
#63885