Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #115103

Köögi abitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kööginõude (k.a. toidukonteinerid, potid jne) pesemine
kohviku nõudepesija abistamine lõuna ajal
köögi-ja aedviljade puhastamine,koorimine jmt.
köögibloki põrandate jm pindade puhastamine ja pesemine
suurpuhastuse tegemine köögis
muud abitööd köögis

Ootused kandidaadile

soovitav köögitöö kogemus
vanus 20 - 55.a.
vähemalt põhiharidus
hea tervis
tervisetõendi olemasolu toitlustusasutuses töötamiseks
ausus, puhtus, kohusetundlikus
hea tervis

Ettevõte pakub

TÖÖKOHT ASUB - ÄDALA 4A, TALLINN

Tööaeg graafiku alusel, tööpäeva kestus ca 12 h, kiirlaevade navigatsiooni hooajal (aprill-detsember) 15 päeva kuus, kl 5:00-17:30.(Tallinna inimestele tööle tulek firma kulul)
Laevade navigatsioonivälisel ajal töö E - R kell 6:30 - 16:30 graafiku alusel

Tööpakkumise number
#115103

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 5880 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. august 2007
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2007

Lindaliini AS on 1997 aastast Linda Line Expressi kaubamärgi all tegutsev laevatranspordifirma, opereerides kahe kiirlaevaga Tallinn - Helsingi liinil.

Vaata rohkem