Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223281

Konvoipolitseinik

Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Korrakaitsebüroo arestimaja Pärnu kambris on 17 ametikohta, neist 8 politseiametniku ja 9 spetsialisti ametikohta. Kambrit juhib arestipunkti vanem. Tööülesanneteks: arestikambri vahetu toimimise tagamine (valvamine, saatmine ja muud toimingud kinnipeetutega).

Ootused kandidaadile

  • politseiline kutseharidus või kõrgharidus;
  • eelnev politseitöö kogemus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, soovitavalt vene keele oskus suhtlustasandil;
  • hea arvuti kasutamise oskus (MS Word, Excel);
  • hea pingetaluvus ja kohanemisvõime, algatusvõime, koostöövalmidus;
  • positiivne ellusuhtumine;
  • vastavus politsei ja piirivalve seaduses politseiametnikule kehtestatud nõuetele.

  • head väljakutset Eesti ühes suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Täiendav informatsioon:
Ametikoha sisuliste küsimuste korral: Toomas Aljas; 444 6435;
Kandideerimist puudutavate küsimuste korral: Jana Riisenberg; 444 6526;

Tööpakkumise number
#223281

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
7. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
25. märts 2011

Alates 1. jaanuarist liitusid politseiasutused, piirivalveasutused ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, organisatsiooni uueks nimeks sai Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mille piirkondlik struktuuriüksus on prefektuur.