Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196847

Konvoipolitseinik

Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arestikambri vahetu toimimise tagamine (valvamine, saatmine ja muud toimingud kinnipeetutega).

Ootused kandidaadile

  • Politseiline haridus;
  • eelnev politseitöö kogemus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, soovitavalt vene keele oskus suhtlustasandil;
  • hea arvuti kasutamise oskus (MS Word, Excel);
  • hea pingetaluvus ja kohanemisvõime, algatusvõime, koostöövalmidus;
  • positiivne ellusuhtumine;
  • vastavus politsei ja piirivalve seaduses politseiametnikule kehtestatud nõuetele.

  • head väljakutset Eesti ühes suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Konvoipolitseiniku ametikoht kuulub Lääne Prefektuuri korrakaitsebüroo arestimaja koosseisu.

Elulookirjeldust ja kandideerimise avaldust ootame hiljemalt 18. juuniks 2010 CV Keskuse kaudu, e-posti aadressile anneli.villemson[ät]politsei.ee või paberkandjal aadressile:

Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt. 139
15060 Tallinn

Täiendav informatsioon:
Ametikoha sisuliste küsimuste korral: Toomas Aljas, 444 6435, toomas.aljas[ät]politsei.ee või Feliks Linnu, 444 6615, feliks.linnu[ät]politsei.ee.
Kandideerimist puudutavate küsimuste korral: Anneli Villemson, 612 3450, anneli.villemson[ät]politsei.ee.

Tööpakkumise number
#196847