2023-08-23 14:48:55

Konverentsiteenindaja-tehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime konverentsiteenindaja – tehnikut, kes oleks abiks konverentsikeskuse klientide ürituste õnnestumisel. Töö hõlmab endast kogu konverentsikeskuses kasutatava tehnika korrashoidu ja klientidele tehnilise toe pakkumist, samuti tehnika koolitust konverentsiteenindajatele. Töö sisuks on ka konverentsisaalide valmispanek kliendiüritusteks, kohvipauside korraldamine, klientide vastuvõtmine ja igakülgse abi pakkumine.

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui:
• oled väga hea tehnilise taibuga ja tehnikaga tegelemine on sinu kirg
• oled positiivne ja kohusetundlik
• lisaks eesti keelele valdad ka inglise keelt
• kasuks tuleb eelnev töökogemus konverentsikeskuses

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:
• teha tööd stabiilses ja turvalises töökeskkonnas
• kuuluda nooruslikku ja rahvusvahelisse meeskonda
• ööbida tasuta keti hotellides
• kasutada soodsaid sportimise võimalusi
• võtta osa ühisüritustest ja väljasõitudest
• kasutada märkimisväärseid soodustusi Viru keskuses ja oma maja restoranides ja baarides

Lisainfo

Kandideerida saab CV Keskuse vahendusel või saada oma CV anu.juurik(at)sok.fi