2023-08-23 14:48:55

KONVERENTSITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
4.85 - 6.4 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Tule saa osa Viru legendist ja aita kaasa konverentsikeskuse klientide ürituste õnnestumisel. Pakume tööd KONVERENTSITEENINDAJALE

Otsime konverentsiteenindajat, kes oleks abiks konverentsikeskuse klientide ürituste õnnestumisel. Töö sisuks on ka konverentsisaalide valmispanek kliendiüritusteks, kohvipauside korraldamine, klientide vastuvõtmine ja igakülgse abi pakkumine.

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui:
• oled positiivne ja kohusetundlik
• lisaks eesti keelele valdad ka inglise keelt
• kasuks tuleb eelnev töökogemus konverentsikeskuses

Sind ootab sõbralik meeskond ja toetav juht.

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:
• töö osalise koormusega
• teha tööd vaheldusrikkas ja tempokas töökeskkonnas
• kuuluda nooruslikku ja rahvusvahelisse meeskonda
• paindlikku tööaega ja väljaõpet kohapeal
• kasutada soodsaid sportimise võimalusi
• võtta osa ühisüritustest ja väljasõitudest
• kasutada märkimisväärseid soodustusi Viru keskuses ja oma maja restoranides ning baarides

Lisainfo

Töö eeldab head füüsilist vormi. Kandideerida saab CV Keskuse vahendusel või saada oma CV anu.juurik(at)sok.fi