Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242906

Konverentsisaalide paigutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • konverentsisaalide komplekteerimine, laudade ja toolide paigutamine vastavalt kliendi vajadusele
  • töö eeldab head füüsilist vormi
  • kuivõrd päevasel ajal on saalid hõivatud, on tööaeg valdavalt õhtuti ja öösiti
  • töö sobib hästi üliõpilasele

Ootused kandidaadile

  • hea füüsiline vorm, korrektne välimus, vastutustunne
  • väga hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • aktiivset tööd ja sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#242906

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2011
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2011

Hotell Dzingel asub 15-minutilise sõidu kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks,
konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada
360 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning äripäevadel ka päevabuffeed.

Vaata rohkem