Värsked tööpakkumised

Konverentside projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162578

Tööpakkumise number

162578

Töö kirjeldus

- mitmekülgsete konverentside/seminaride programmide koostamine
- erinevate lektorite ning esinejatega suhtlemine nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil
- koostöö arendamine erinevate partneritega, nt erialaliidud, ajakirjandusväljaanded jt
- osalemine Tallinna Konverentside turundustegevuses
- kliendisuhete loomine ja hoidmine
- müügimaterjalide ja pakkumiste koostamine

Nõudmised kandidaadile

- kõrgharidus, teadmised ja/või kogemused täiskasvanute koolitamisest/arendamisest
- avatud suhtlemisstiil ja läbirääkimiste kogemus
- soov õppida ja areneda
- kohusetundlikkus, aktiivsus ja initsiatiivikus
- hea eesti- ja inglise keele oskus kõnes ning kirjas
- valmidus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonna liikmena

- vastutusrikast ja mitmekesist tööd huvitavate partneritega
- arengu- ja koolitusvõimalusi
- motiveerivat töötasu
- võimalust töötada nii põhikohaga kui ka muu töö kõrvalt
- põhipuhkust alati suvel ja talvist lisapuhkust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2008
Kuulutus sisestati:
26. august 2008

Tallinna Konverentsid on kaheksandat aastat kvaliteetseid konverentse ja seminare korraldav koolitusfirma. Meil on kogemus enam kui 300 ürituse korraldamisel, kus on osalenud rohkem kui 20 000 inimest nii äri – kui ka avalikust sektorist.

Ootame oma team’iga liituma initsiatiivikat personali- ja koolitusvaldkonna konverentside ja seminaride projektijuhti.

Kui soovid tuua uusi tuuli kvaliteetsete konverentside maastikule, siis pakume Sulle mitmekülgset keskkonda oma ideede teostamiseks, uute kontaktide loomiseks ning eneseteostuseks.