Värsked tööpakkumised

Konverentside projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121755

Tööpakkumise number

121755

Töö kirjeldus

Millega projektijuht tegeleb:

• mitmekülgsete konverentside/seminaride programmide koostamisega;
• erinevate lektorite ning esinejatega suhtlemisega nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil;
• arendab koostööd erinevate partneritega, nt erialaliidud, ajakirjandusväljaanded jt;
• osaleb Tallinna Konverentside turundustegevuses;
• arendab end erinevatel konverentsidel ja seminaridel;
• esindab ettevõtet erinevatel üritustel;
• aitab kaasa müügitegevuse tõhustamisel;

Samuti on Sul piisavalt vabadust teha ettepanekuid igapäevatöö tõhustamiseks ja muutmiseks. Töö saab olema mitmekülgne: koos tõusude ja mõõnade, kaotus- ja võidurõõmuga. Igapäevane töö on täis kohtumisi mitmekülgsete inimestega ning huvitavat mõttetööd.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev projektijuhtimise kogemus;
• avatud suhtlemisstiil ja läbirääkimiste kogemus;
• soov õppida ja areneda;
• iseseisvus, aktiivsus ja initsiatiivikus;

Ettevõte pakub

• vastutusrikast ja mitmekesist tööd;
• arengu- ja koolitusvõimalusi;
• motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
31. august 2007

Tallinna Konverentsid on 2001. aastal loodud konverentse, seminare ja koolitusi korraldav ettevõte ja kuulub praegu Eesti juhtivamate konverentsikorraldajate hulka.
Kui soovid tuua uusi tuuli kvaliteetsete konverentside maastikule, siis pakume Sulle mitmekülgest keskkonda oma ideede teostamiseks, uute kontaktide loomiseks ning eneseteostuseks.