Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218940

Konverentside koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kindlustada oma igapäevase tööga konverentsi-, toitlustuse ja lisateenuste edukas müük.
Aktiivne konverentsiteenuste ja eriürituste müük.
Kirjavahetus klientide ja koostööpartneritega.
Pakkumiste ja tellimuskinnituste koostamine.
Majasisese informatsiooni vahendamine, hea koostöö toitlustus- ja majutusosakonnaga.
Uute klientide leidmine.

Ootused kandidaadile

eelnev edukas müügialane töökogemus antud valdkonnas
abi- ja teenindusvalmidus
administreerimisoskus
aja planeerimise oskus
läbirääkimisoskus
algatusvõime ja iseseisvus tööülesannete lahendamisel
arvutiprogrammide tundmine ja kasutusoskus
eesti ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
kiire õppimis- ja organiseerimisvõime
klientidele ja teenindusele orienteeritus
positiivne hoiak
kasuks tuleb vene keele oskus ja Fidelio programmi tundmine

Ettevõte pakub

arendavat ja huvitavat tööd
häid ja stabiilseid töötingimusi
iseseisvat ja loovat tööd
koolitus- ja arenguvõimalusi
motiveeritud ja kvalifitseeritud meeskonda
rahvusvahelist töökeskkonda
tööriietust
vastutusrikast ja mitmekesist tööd

Lisainfo

Sõlmitakse tähtajaline tööleping lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.

Tööpakkumise number
#218940

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2011
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2011

Ülemiste Hotell asub Ülemiste järve ääres, vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna vanalinnast. Hotellis on 128 modernse disainiga tuba, konverentsikeskus ja 52-kohaline a'la carte restoran Fuente.

Vaata rohkem