Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41085

Konverentside- ja üritustekoordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konverentsi koordinaator peamisteks tööülesanneteks on

  • Konverentsiruumide ettevalmistamine.
  • Mööbli paigutamine ja tõstmine, mis eeldab meesterahva jõudu.
  • Töötades, prioritiseerida tööd nii, et kõik saaks õigeks ajaks valmis.
  • Tugev füüsiline vorm ja vastupidavus tuleb kasuks.
  • Konverentsikülaliste teenindamine ja abistamine konverentsikeskuses.
  • Aeg ajalt tuleb töötada ka hilistel tundidel, et teha ettevalmistusi järgmiseks päevaks.
  • Heli- ja videotehnika kasutamine ja paigaldus.
  • Kohvipauside serveerimine.
  • Töö on graafiku järgne.

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemisoskus
  • iseseisvus ja vastutustundlikkus
  • inglise ja soome keele oskust kõnes
  • valmisolekut meeskonnatööks
  • sõbralikku ja optimistlikku ellusuhtumist
  • vanust alates 18 aastat

Ettevõte pakub

  • töökogemust mainekas rahvusvahelises ettevõttes
  • sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
  • koolitust
  • omapere soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga CV Keskusekodulehe kaudu. Palun vasta ka meie küsimusele. Sinu andmeid ootame hiljemalt 31. Märtsil 2005

Tööpakkumise number
#41085