Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63862

Konverentsi teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konverentsi teenindaja põhitööülesanded on konverentsiruumide ettevalmistamine, teenindamine ja koristamine, et tagada konverentsiklientide kõrgetasemeline teenindamine. Konverentsiruumide valmisseadmine (laudade paigutus) nõuab füüsilise koormuse taluvust.

Ootused kandidaadile

  • soov olla klienditeenindaja
  • vähemalt keskharidus
  • hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus
  • hea eesti ja inglise keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • füüsilise koormuse taluvus

Ettevõte pakub

  • nooruslikku töökollektiivi
  • meeldivat töökeskkonda
  • arenguvõimalust ettevõtte siseselt

Lisainfo

Konverentsi teenindaja täidab vajadusel ka toitlustustöötaja ülesandeid restoranis.

Tööpakkumise number
#63862