Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69170

Konverentsi müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kindlustada oma igapäevase tööga konverentsi-, toitlustuse ja lisateenuste edukas müük. Tellimustega seotud info registreerimine ja töötlemine ning tellimuste korrektne ja õigeaegne edastamine tellimusi teostavale allüksusele.

Ootused kandidaadile

abi- ja teenindusvalmidus
administreerimisoskus
aja planeerimise oskus
aktiivse müügitöö kogemus
algatusvõime ja iseseisvus tööülesannete lahendamisel
arvutiprogrammide tundmine ja kasutusoskus
eesti, vene ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
kiire õppimis- ja organiseerimisvõime
klientidele ja teenindusele orienteeritus

Ettevõte pakub

arendavat ja huvitavat tööd
häid ja stabiilseid töötingimusi
iseseisvat ja loovat tööd
koolitus- ja arenguvõimalusi
motiveeritud ja kvalifitseeritud meeskonda
odavat lõunat
rahvusvahelist töökeskkonda
tööriietust
vastutusrikast ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#69170