Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55893

Kontserni siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kontserni siseaudiitori ülesandeks on ettevõtte vajadustel põhineva auditi strateegia formuleerimine, vastavalt sellele auditite planeerimine, läbiviimine ja tulemuste esitamine. Siseaudiitori alluvuses on kontserni kvaliteedijuhtimine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidust
- teadmisi ja kogemust ettevõtte siseauditi funktsiooni ülesehitamisel ja juhtimisel
- ettevõtte operatiivüksuste ja inimeste juhtimise kogemust vähemalt 3 aastat
- eesti, inglise ja vene keele väga head oskust kõnes ja kirjas
- proaktiivsust, läbirääkimisoskust ja mõjutamisvõimet
- valmisolekut töölähetusteks ja soovi omi mõtteid ise realiseerida

- eneseteostusvõimalust Olympic Entertainment Group´i siskontrollisüsteemi ülesehitamisel

Lisainfo

saata fotoga CV koos kaaskirjaga

Tööpakkumise number
#55893