Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55641

Kontserni pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Arvestustöö korraldamine, s.h. finantsarvestuse süsteemi toimimise kindlustamine
  • Raamatupidamisosakonna töö juhtimine
  • Operatiivne raha planeerimine
  • Raamatupidamise arvestuspõhimõtete kehtestamine ja arendus äritegevuse majandustehingute kajastamisel
  • Kontserni aastaaruannete koostamine
  • Informatsiooni edastamine organisatsiooni maksu- ja finantsaruandluseks

Töö eesmärk on korraldada kontserni ettevõtete raamatupidamisarvestust ja operatiivset maksuaruandlust.

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus
  • Pearaamatupidaja töökogemus üle 5 aasta, s.h. juhtimiskogemus vähemalt 3 aastat
  • Rahvusvaheliste raamatupidamise standartide ja Eesti GAAP-i tundmine
  • Kontserniarvestuse tundmine
  • Koostöö- ja suhtlemisoskus, meeskonnatöö tahe
  • Algatusvõime ja saavutusvajadus

Kasuks tuleb:
  • Majandusarvestuse tarkvara juurutamise kogemus
  • Teadmised turismi ja transpordi valdkonnast

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Huvitavat ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#55641