Värsked tööpakkumised

Kontserni jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192100

Tööpakkumise number

192100

Töö kirjeldus

Kontserni juristi põhiülesanneteks on grupi õiguslike riskide maandamine ja huvide kaitsmine: lepingute (s.h. valdkonna seltsingulepingute) ettevalmistamine ja kontroll, hankedokumentide ülevaatamine, kontserni ja tütarettevõtete juhtide nõustamine ja grupi ettevõtete esindamine. Olulisemad õiguse valdkonnad, millega töös igapäevaselt tegeleda tuleb, on ehitusõigus, majanduslepingud, tööõigus, töökaitse, keskkonnakaitse ja riigihanked.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on vähemasti kolmeaastase erialase töökogemusega (soovitavalt tegelenud lepinguõigusega) ülikooli lõpetanud jurist. Oled oma tööst ning majandusest laiemalt huvitatud professionaal, keda iseloomustavad hea verbaalne võimekus, täpsus, süsteemsus, oskus detaile märgata, analüüsi- ja koostöövõime ning läbirääkimisoskus. Töökeeltena võib vaja minna lisaks eesti ja inglise keelele ka suulise vene keele oskust.

Pakume erialast tööd ja kokkupuudet mitmete õigusvaldkondadega edukas ettevõtete grupis ning korralikku sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja vabas vormis avaldus märgusõna “Kontserni jurist” all hiljemalt 26. märtsiks k.a. Täiendav informatsioon Mercuri Urvali telefonil 6671 520. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. märts 2010
Kuulutus sisestati:
3. märts 2010

AS TREV-2 Grupp on emaettevõtteks pika ajalooga edukale kontsernile, mille põhitegevusaladeks on tee-ehitus, teehooldus ja tee-ehitusmaterjalide tootmine.
Oleme oma ala juhtiva kontsernina pidanud oluliseks nii professionaalsust, oma põhitegevusele keskendumist kui ka uute tehnoloogiate rakendamist. Grupp on oma tütarettevõtete kaudu tööandjaks umbes 700-le inimesele.

Nüüd otsime holdingettevõtte meeskonda loodavale ametikohale kontserni juristi.