Värsked tööpakkumised

Kontserni finantskontroller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183551

Tööpakkumise number

183551

Töö kirjeldus

Kontserni finantskontrolleri põhiülesanneteks on grupi ettevõtete aruandluse konsolideerimine, igakuiste juhtimisaruannete ettevalmistamine ja aastaaruannete koostamine, finants- ja juhtimisaruandluse arendamine, infovahetus kontserni tütarettevõtetega, eelarve täitmise jälgimine ja suhtlemine audiitoritega. Finantsjuhtimise meeskonna liikmena võtad osa ka eelarvestamis- ja riskijuhtimisprotsessidest ja võid juhtida valdkonnas olulisi projekte.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on tulemuslikult töötanud vastutava raamatupidajana, pearaamatupidajana, audiitori, analüütiku või kontrollerina, on hariduselt diplomeeritud raamatupidaja, kes on kokku puutunud aruannete konsolideerimisega ja valdab heal tasemel inglise keelt. Oled oma tööst huvitatud professionaal, kes peab lugu arengust ja uute valdkondade tundmaõppimisest ning on valmis end proovile panema ka rahvusvahelises suhtluses. Sind iseloomustavad hea analüüsivõime, süsteemsus, suhtlemisoskus, initsiatiiv ja kiire kohanemisvõime.

Pakume töökohta edukas Skandinaavia firmas, kolleegide toetust sisseelamisel, erialast tööd, võimalust tegeleda protsesside arendamisega ja korralikku sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus koos palgasooviga märgusõna “kontroller” all hiljemalt 15. septembriks k.a. postiaadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn või läbi CV Keskuse. Täiendav informatsioon telefonil 6671 520. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. september 2009
Kuulutus sisestati:
3. september 2009

Meie kliendiks on kiirelt kasvav Skandinaavia taustaga rahvusvaheline ettevõte, kes otsib oma meeskonda kontserni finantskontrollerit (põhitöökohaga Tallinnas).