Värsked tööpakkumised

Kontserni finantsdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188203

Tööpakkumise number

188203

Töö kirjeldus

Kontserni finantsdirektori põhiülesanneteks on grupi ettevõtete finants- ja juhtimisaruandluse korraldamine ja arendamine, finantsanalüüs ja -prognoosimine (nii ettevõtete kui projektide põhine), kontserni likviidsuse juhtimine ja suhted finantsasutustega, grupi aktivate-passivate ja riskide juhtimine, eelarve- ja kontrolliprotseduuride arendamine, eelarve täitmise jälgimine, juhtrühma ja tütarettevõtete juhtide finantsalane nõustamine, investorsuhted ja suhtlemine audiitoritega. Juhtrühma liikmena võtad osa ka grupi strateegilisest planeerimisest ja võid esindada ettevõtet olulistel läbirääkimistel või projektides.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on tulemuslikult töötanud ettevõtte finantsjuhi või kontrollerina, keskastme juhi või kogemustega spetsialistina finantsasutuses või audiitorfirmas ja on ülikoolis omandanud majandus- või rahandusalase hariduse. Juhtimiskogemus, eesti ja inglise keele ning suulise vene keele oskus on samuti vajalikud eeldused. Oled oma tööst huvitatud professionaal, keda iseloomustavad hea analüüsivõime, läbirääkimisoskus, initsiatiiv, iseseisvus ja järeleproovitud juhiomadused.

Pakume nii eri- kui juhtimisalaseid väljakutseid edukas ettevõttes, võimalust tegeleda nii protsesside arendamise ja analüüsi kui ka operatiivse organiseerimistööga ning korralikku sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja vabas vormis avaldus märgusõna “Finantsdirektor” all hiljemalt 29. detsembriks k.a. läbi CV Keskuse või postiaadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendav informatsioon Mercuri Urvali konsultandilt Indrek Pajumaa’lt telefonil 667 1520. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2009

Pikemalt Eesti turul tegutsenud ehitusettevõtete grupp otsib oma meeskonda kontserni finantsdirektorit.