Värsked tööpakkumised

Kontrolör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53504

Tööpakkumise number

53504

Töö kirjeldus

AS Falck Eesti avalike teenuste divisjon pakub sobivat tööd erinevas vanuses meestele ja naistele. Avalike teenuste divisjon on Falck Eesti struktuuriüksus, mis tegeleb riigi- ja munitsipaalettevõtetele teenuste osutamisega. Tööülesanneteks on Tallinna ühistranspordi piletite kontrollimine, Tallinna linnas parkimispiletite müük.

Nõudmised kandidaadile

• on vähemalt 18 aasta vanune EV kodanik või alalise elamisloaga välismaalane

• valdab eesti ja vene keelt suhtlustasandil

• on kohtulikult karistamata

• omab eeldusi meeskonnatööks

• on hea suhtleja

Lisaks hästi toimivale motivatsioonisüsteemile pakume töökohta meeldivas keskkonnas, sportimise võimalust, kindlat ja stabiilset sissetulekut.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. november 2005
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2005
Brutopalk:
Alates 28 kuni 80 EEK tunnis

Group 4 Securicor on rahvusvaheline kontsern, mille põhitegevusala on turvateenuste osutamine. Kontserni 2004. aasta arvestuslik kogukäive oli üle 87 miljardi Eesti krooni, selle tütarettevõtetes rohkem kui 100 maailma riigis töötab 360 000 inimest.

Group 4 Securicori tegevus Eestis on üles ehitatud omaette kontsernina Falck Eesti, mille regionaalsed keskused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Falck Eesti kontserni aastakäive on üle 700 miljoni krooni ja töötajate arv üle 4000. Falckil on 32 000 püsiklienti. Falckile kuulub hinnanguliselt 52 protsenti Eesti turvaturust ja 65,1 protsenti Eesti valveteenuste turust.

Oma hea maine klientide hulgas on Falck pälvinud eelkõige tänu teenuste ja teeninduse kvaliteedile. Falck Eestile on omistatud rahvusvaheline kvaliteedisertifikaat ISO 9001:2000. Selle nõudeid järgivad oma tegevuses kõik kontserni ettevõtted.