Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195200

Kontrolör

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised vastutusvaldkonnad:
Valmistoodangu ja pooltoodangu kvaliteedi kontroll vastavalt etteantud parameetritele.

Peamised tööülesanded:

  • valmis- ja pooltoodangu kvaliteedi kontrollimine
  • tehnoloogilise režiimi täitmise jälgimine

Nõudmised kandidaadile

Baltika Tailor-i kontrolör on energiline, ettevõtlik ning hea suhtlemisoskusega.

  • erialane haridus (rõivaste tehniline disain ja tehnoloogia)
  • õmblustehnoloogia tundmine
  • varasem töökogemus õmblusettevõttes
  • väga hea eesti ja hea vene keele oskus

  • võimalust ja väljakutset osaleda rahvusvahelise rõivakaubanduskontserni arengus
  • arenguvõimalusi ja huvitavat tööd
  • tasemel väljaõpet
  • head ja professionaalset meeskonda
  • pikaajalist töösuhet

Lisainfo

Pakume tööd Lasnamäel asuvas õmblusvabrikus, kus on:

  • nüüdisaegsed tootmis- ja olmetingimused
  • mugavad töökohad ja puhkeruumid
  • oma söökla (taskukohased hinnad ja kodused toidud)

Tööpakkumise number
#195200

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010

Õmblusettevõte Baltika Tailor OÜ kuulub rahvusvahelise rõivakaubanduskontserni Baltika Grupp koosseisu, mis töötab edukalt selles valdkonnas juba 80 aastat.
Baltika Tailor OÜ tootmisüksuses, mis asub Lasnamäe Tööstuspargis, töötab kokku üle 300 inimese. Meie tublid töötajad loovad rõivaid brändidele Baltman, Ivo Nikkolo, Mosaic ja Monton.

Vaata rohkem

You are applying to:
Kontrolör