https://www.cvkeskus.ee/26234

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kontrolör-pakkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26234

Tööpakkumise number

26234

Töö kirjeldus

Kontrolör - pakkija tööks on valmistoodangu kiletamine, rihmatamine ning sisetransporttööd. Kontrolör - pakkija võtab vastu tootmiseks vajaliku tooraine (kast, kilekott jne), valmistab ette pappkastid, kilekotid vastava vöötkoodiga jne.; pakib ja kontrollib ōmblustooted vastavalt tellimusele ning annab kvaliteetse valmistoodangu korralikult pakitult ja markeeritult lattu.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat on põhi-või keskharidusega. Oma töös täpne, kiire, aus ning sooviga teha kvaliteetset tööd.


Ettevõte pakub

Töö tulemustele vastavat palka, stabiilsust, arenguvõimalusi pakkuvaid sisekoolitusi, isiklikku arengut firmas.


Lisainfo

Töötajad saavad lisaks põhipalgale ettevõtte töötulemustega seotud preemiat. Uued töötajad läbivad tööks vajaliku sise- ja täiendkoolituse. Esialgne töökoht on kuni uue hoone valmimiseni Vändras. Ettevõte korraldab töötajate transpordi tööle ja tagasi kuni uue tootmishoone valmimiseni firma kulul.


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19 jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
08 jaanuar 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Wendre on üks juhtivatest kodutekstiili tootjatest Euroopas. Ettevõte asutati 1935. aastal ning asub Vändras. Wendre on spetsialiseerunud põhiliselt, tekkide, patjade, tepitud toodete, madratsi-ja voodikatete tootmisele. Ettevõte ekspordib oma toodangust kuni 95 %. AS Wendre 2002 aasta käive oli 377,3 miljonit ja kasum 59,8 miljonit krooni. Wendres töötab hetkel 450 töötajat. Ettevõte on sertifitseeritud ISO 9001 -2000 alusel.

Lisainfo Internetis www.wendre.ee

Lähiaastatel on plaanis oluliselt suurendada oma käivet ning seoses sellega ka tootmis- ja ladustamispindasid. 2004. aastal alustab Wendre Pärnus uue tootmishoone ehitamist. Uute kaasaegsete ja heade töötingimustega tootmishoonest jõuab toodang ( padjad,tekid) ostjateni 2005.aastal.
Seoses tootmismahu kiire kasvuga võetakse konkursi korras ( esialgne väljaõpe ning töökoht Vändras kuni uue hoone valmimiseni Pärnus) tööle uusi töötajaid.