Värsked tööpakkumised

Kontrolör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232650

Tööpakkumise number

232650

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on valmistoodangu kvaliteedi kontrollimine vastavalt tehnilisele dokumentatsioonile.

Sinu tulevase töö põhilised ülesanded on:
• valmistoodangu vastuvõtmine
• valmistoodangu ja keevituse tehnilise kontrolli teostamine
• mittevastavuste kindlakstegemine ja vormistamine
• kokkuvõtete ja aruannete koostamine teostatud kontrolli kohta

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
• Sul on masinaehituslik kõrgharidus
• oled heas füüsilises vormis, kuna tööülesannete täitmine nõuab füüsilist pingutust
• oled vilunud arvutikasutaja
• valdad vene keelt ja oskad eesti ja inglise keelt vähemalt algtasemel
• oled kohusetundlik, täpne, tähelepanelik ja korrektne ning oskad töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• suurettevõtte hüvesid
• vastutusrikast ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo

Töö asukohaks on Narva.

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
24. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus tegutseb rahvusvaheliselt Enefiti kaubamärgi all, pakub metalltoodete, energeetika- ja tööstusseadmete valmistajana konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi.