Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63752

Kontrolliosakonna registreerimistalituse vaneminspektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teostab riiklikku järelevalvet isikuandmete töötlemise sh delikaatsete isikuandmete registreerimise ja andmekogude pidamise üle (taotluste menetlemine).

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt õigusalane) või selle omandamine;
  • väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus;
  • vanust vähemalt 21 eluaastat;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil;
  • koostöövalmidus ja hea suhtlemisoskus;
  • algatus- ja analüüsivõime.

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja huvitavat tööd;
  • kaasaegsed töötingimused;
  • enesetäiendamisvõimalusi;
  • ATS-st tulenevaid hüvesid.

Lisainfo

Tegemist on koosseisuvälise ametikohaga (suveperiood), perspektiiviga edasiseks püsivaks töösuhteks.

Tööpakkumise number
#63752