https://www.cvkeskus.ee/628279

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628279

Kontrolliosakonna jurist (määratud ajaks)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juristi töö põhisisuks on tagada pettuse kahtluste kontrollimisel toetusmeetmeid reguleerivate õigusaktide, sh Euroopa Liidu õigusaktide rakendamise menetlusõiguslik ja materiaalõiguslik õiguspärasus, koostada haldusakte, vaideotsuseid, avalik-õiguslikke nõudeid, nõustada ameti teenistujaid pettuse kahtluste kontrollimisel ning haldusaktide koostamisel, esindada ametit koostöös uurimisorganite ja prokuratuuriga likvideerimis- ja pankrotimenetlustes ning kohtuvaidlustes. Samuti on juristi ülesandeks osaleda osakonna poolt korraldatavates koolitustegevustes koolitajana.


Nõudmised kandidaadile

Otsime kandidaati, kes oskaks iseseisvalt planeerida ja täita tööülesandeid ning kasutada selleks vajalikke arvutiprogramme. Sobiv kandidaat peaks olema analüüsi-, algatus- ja arenemisvõimeline, aga ka loov, otsustusvõimeline ja vastutustundlik. Kandidaat peaks kindlasti olema meeskonnamängija ning täpne ja põhjalik probleemide lahendamisel. Erialaselt peab jurist tundma haldusmenetlus-, sh vaidemenetlusõigust, halduskohtumenetlusõigust, karistusõigust ja teadma Euroopa Liidu õiguse rakendamise eripära.

Nõutav on akadeemiline juriidiline kõrgharidus magistritasemel või sellega võrdsustatud kvalifikatsioon. Vajalik on hea suhtlemisoskus, väga hea eesti keele oskus ja inglise keele, sh erialakeele oskus.

Kasuks tuleb erialane enesetäiendamine, hea stressitaluvus ning ka teistes õigusvaldkondades kogemuse omamine.


Ettevõte pakub

- mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
- eneseteostusvõimalust
- tööalast juhendamist
- 35 päeva põhipuhkust


Lisainfo

Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave http://www.pria.ee/et/pria/privaatsuspoliitika/.

Tööaeg: täistööaeg (määratud ajaks, kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva teenistuja naasmiseni)


Tööpakkumise number
#628279

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Kuni 1900 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
19. november 2019

CVKeskus.ee klient

PRIA missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Meie põhiülesanneteks on toetuste haldamine ja registrite pidamine. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

Vaata rohkem

You are applying to:
Kontrolliosakonna jurist (määratud ajaks)
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!