Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91182

Kontrolliosakonna järelevalvetalituse vaneminspektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • isikuandmete töötlejate nõustamine infotehnoloogiliste ja füüsiliste
kaitsemeetmete osas;
  • isikuandmete töötlemise ja andmekogude pidamise nõuete täitmise kontroll.

Ootused kandidaadile

  • infotehnoloogiline kõrgharidus või selle omandamine;
  • üldised teadmised infoturbest;
  • teadmised põhilistest operatsioonisüsteemidest ja oskus hinnata nende seadistuse turvalisust;
  • teadmised arvutivõrkudest (LAN, WAN...), tulemüüridest ning muudest turbe- ja võrguseadmetest;
  • koostöövalmidus ja hea suhtlemisoskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil;
  • vanust vähemalt 21 eluaastat.

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd;
  • võimalust osaleda andmeturbe arendamisel koostöös oma ala professionaalidega nii Eestis kui mujal EL;
  • enesetäiendamisvõimalusi;
  • ATS-st tulenevaid hüvesid.

Tööpakkumise number
#91182

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2007

Andmekaitse Inspektsioon on Siseministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kelle põhiülesandeks on riikliku järelevalve teostamine isikuandmete töötlemise, andmekogude pidamise ja avalikule teabele juurdepääsu üle.

Vaata rohkem