https://www.cvkeskus.ee/361654

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kontrollibüroo peaspetsialist (kaugseire valdkond)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361654

Tööpakkumise number

361654

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti töö sisuks on põllumajanduslike toetuste menetlemine, kvaliteedikontrollide teostamine, rakendusprogrammide testimine. Peaspetsialist nõustab oma valdkonna piires geoinfosüsteemide kasutajaid, teeb päringuid ruumiandmebaasides, osaleb uute toetusskeemide väljatöötamise protsessis. Töö käigus tuleb ette välitöid ja lähetusi Eesti piires.


Nõudmised kandidaadile

Otsime inimest, kes oskaks iseseisvalt töötada seadusandlike aktidega, oleks valmis töötama meeskonnas ja omaks head stressitaluvust. Sobiv kandidaat on hea suhtleja, aus, otsustus- ja arenemisvõimeline, täpne, korrektne, initsiatiivikas ja kohusetundlik.

Eeldame, et Sul on loodus- või keskkonnaalane kõrgharidus, head teadmised geoinformaatika valdkonnast, hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Kasuks tuleb eelnev kogemus geoinfosüsteemidega, teadmised tarkvara arendamisest, andmebaasidest ja SQL programmeerimiskeelest, eelnevad kogemused satelliitkaugseirest ning huvi kaugseire valdkonna vastu.


Ettevõte pakub

• huvitavat tööd kiirelt arenevas asutuses;
• võimalust tegeleda uue perioodi rakendusprogrammide arendamisega;
• 35 päeva põhipuhkust;
• tööalast juhendamist;
• toredaid töökaaslasi.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
23. november 2014
Kuulutus sisestati:
7. november 2014

FIRMA NIMI PEIDETUD

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA) on Eesti Vabariigi Põllumajandusministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis loodi 2000. aasta suvel. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine.