Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60998

Kontrollerite tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kontrollerite turuletoomine ja juurutamine
  • kontrollerite riist- ja tarkvara ning välisseadmete müük
  • läbirääkimiste pidamine, tehniline konsultatsioon ja klientide nõustamine ning projekt lahenduste väljatöötamine
  • klientide vajaduste väljaselgitamine, klientidega suhtlemine ja kliendisuhte edendamine
  • tootekoolituste planeerimine ja läbiviimine
  • koostöö arendamine välistarnijatega

Ootused kandidaadile

  • automaatika/elektrialane kõrgharidus või selle omandamine
  • eelnev kokkupuude tööstuskontrollerite ja nende rakendusvõimalustega
  • tööstuskontrollerite programmeerimiskogemus (IEC1131)
  • välisseadmete, nagu andurid ja täiturid, tööprintsiipide tundmine
  • oskust kombineerida ja leida optimaalseid lahendusi automaatika ülesannetele
  • üldteadmised GSM andmesidest
  • inglise- ja vene keele oskus
  • MS Office programmide kasutamisoskus
  • hea suhtlemisoskus, korrektsus
  • hea algatus- ja otsustusvõime ning tulemustele orienteeritud töössesuhtumine
  • iseseisva töö oskust
  • õppimis ja arenemisvõime
  • autojuhiload

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises arenevas ettevõttes
  • meeskonnatööd ja iseseisvat otsustamist
  • projektpakkumiste koostamisel oma teadmiste/oskuste väljendamist
  • olla pidevas kokkupuutes innovatiivsete automaatikasedmete ja -lahendustega
  • täiendkoolitust
  • konkurentsivõimeslist töötasu
  • reisimise võimalust

Tööpakkumise number
#60998