Värsked tööpakkumised

Kontroller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110436

Tööpakkumise number

110436

Töö kirjeldus

Sa vastutad kohalike finantseeskirjade ning kontrolliprotseduuride tõhususe eest. Sinu töö hulka kuulub auditite ettevalmistamine ja nendes osalemine. Sa osaled eelarve protsessis ning koostad ja esitad kuu- ja aastaaruanded. Sa juhid kohaliku järelvalveorgani tööd ning asendad vajadusel finantsjuhti ja raamatupidajat.

Nõudmised kandidaadile

Sobid kontrolleriks, kui Sul on kõrgharidus ja vähemalt kaheaastane töökogemus majandusarvestuse alal. Sinu töös läheb vaja head eesti ning inglise keele oskust. Ootame Sinult väga head arvutioskust. AstraZeneca ootab analüüsioskuse, õpivõime ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes on valmis meeskonnatööks ning austab reegleid.

Pakume väljakutseterikast ja huvitavat tööd kõrge organisatsioonikultuuriga töökeskkonnas, head palka koos aastaboonusega, erialast koolitust ning erinevaid firmasoodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
29. mai 2007

ASTRAZENECA on üks suurimaid originaalravimeid tootvaid firmasid maailmas. Meie ravimiportfell sisaldab kardiovaskulaarsete, gastrointestinaalsete, onkoloogiliste, respiratoorsete, kesknärvisüsteemi- ja infektsioonihaiguste ravimeid.