Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197844

Kontroller / finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eeldame, et oled aktiivne ja analüütiline finantsist, kes vastutab firma finantstegevuse juhtimise, raamatupidamise ja aruandluse ning varahalduse eest. Vastutad ka firma planeerimistegevuste ja aruandlus- ning kontrollimehhanismide arendamise ning krediidikontrolli eest.

Kuulud firma juhatusse ning allud Eesti tegevjuhile, tehes tihedat koostööd ka Soome finantsdirektori ja Balti piirkonnajuhiga.

Toetad teisi juhatuse liikmeid arendades usaldusväärset planeerimis- ja ärijälgimissüsteemi, vastutades sisemise ja kontserni aruandluse eest. Juhid ja arendad meie Eesti finantsosakonda. Toetad äriüksuseid müügi ja kasumimarginaali arendamisel, vastutad osakondade finantstegevuse sisekontrolli eest ning kontrollid firma varasid ja krediidipoliitikat.

Valmistad ette nii strateegilised kui ka aastased tegevus- ja investeeringute plaanid (ka põhivara ja liitumiste / ülevõtmistega seonduvad) koostöös tegevdirektori ja teiste võtmeisikutega.

Nõudmised kandidaadile

Saavutamaks edu sellel ametikohal, peaksid omama:

  • Põhjalikku finantsvaldkonna kogemust (soovitavalt vähemalt viis aastat)
  • Häid teadmisi raamatupidamisest
  • Head maksualast oskusteavet
  • Eesti ja inglise keele oskust
  • Vähemalt keskmisel tasemel arvutioskust
  • Kõrgharidust (soovitavalt finantsalast)

Meie uus kolleeg peaks olema tugev, paindlik ja suure vastutustundega professionaal. Eeldame, et oled sihikindel, ärile suunatud ja uutele ideedele avatud. Peaksid suutma mõista keerukaid situatsioone ning näha seoseid äriprotsesside ja finantstemaatika vahel.

Pakume huvitavaid ülesandeid nõudlikus keskkonnas, palju professionaalset tegevusvabadust, head kompensatsioonipaketti ja teisi rahvusvahelise firma eeliseid.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada palun oma CV ja avaldus märgusõnaga ”Kontroller” hiljemalt 9. juuniks 2010.a. läbi CV Keskuse või postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Lisainformatsiooni saamiseks helista Mercuri Urvali konsultandile Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520.

Tööpakkumise number
#197844

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
9. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
20. mai 2010

Meie kliendiks on eduka ja kiiresti areneva rahvusvahelise hulgimüügikontserni Eesti tütarettevõte. Firma on oma majandusvaldkonnas turuliider.

Jätkates oma arengut soovime nüüd palgata kontrolleri / finantsjuhi.

Vaata rohkem