Värsked tööpakkumised

Kontroller – Ärianalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90804

Tööpakkumise number

90804

Töö kirjeldus

Kontroller-ärianalüütiku põhilised tööülesanded oleksid finantsanalüüs, eelarvestamine ja aruannete koostamine, k.a. uute toodete hinnakalkulatsioonid, jooksvate finantsindikaatorite k.a. efektiivsussuhtarvude jälgimine, igakuiste raportite koostamine emafirmale, äritegevuse ja kulude analüüs (s.h. analüüsi arendamine ja täiustamine), finantsanalüüsi tulemuste tutvustamine divisjoni mitmetes allüksustes ning nõuandev roll uue finantstarkvara juurutamisel ettevõtte teistes divisjonides.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on majandus- või rahandusalase kõrgharidusega, töötanud vähemasti 3 aastat analüütiku-, ökonomisti-, audiitori-, finantsjuhi- või raamatupidajana, valdab heal tasemel eesti ja inglise keelt, on kokku puutunud vähemasti ühe raamatupidamistarkvaraga ja valdab tavakasutajast paremini MS Excelit ning on oma tööst huvitatud professionaal. Varasem kokkupuude tootmisettevõtte finantsanalüüsiga tuleb kandideerimisel kasuks.

Pakume huvitavat ja stabiilset tööd börsiettevõtte suure äriüksuse finantsjuhtimise ja analüüsi alal, rahvusvahelist töökogemust, kolleegide toetust sisseelamisel ja konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus hiljemalt 29. jaanuariks 2007.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn, või faksile 667 1521. Lähem informatsioon telefonil 667 1520 või www.norma.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2007

AS Norma on Eesti börsiettevõte, mille põhitegevusalaks on autode turvasüsteemide ja nende komponentide tootmine. Ekspordime kõrgeid kvaliteedinõudeid järgides enamiku oma toodangust Rootsi, Venemaale ja Saksamaale. AS Norma aktsiad on noteeritud Tallinna, Frankfurdi ja Berliini börsidel, aktsiate enamusosalus kuulub 1999. aastast Rootsi kontsernile Autoliv AB. Norma kontserni müügitulu 2005.aastal ulatus 975,6 miljoni kroonini, ettevõttes töötab üle 900 töötaja.