https://www.cvkeskus.ee/98999

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kontroller - analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98999

Tööpakkumise number

98999

Töö kirjeldus

finantsanalüüs, eelarvestamine ja aruannete koostamine, k.a. uute toodete hinnakalkulatsioonid, igakuiste raportite koostamine emafirmale, äritegevuse ja kulude analüüs, divisjoni allüksuste toetamine finantsalase informatsiooniga ning tähtis roll uue finantstarkvara juurutamisel.


Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat omab või on omandamas erialast kõrgharidust, on töötanud vähemasti 3 aastat analüütiku-, ökonomisti-, audiitori-, finantsjuhi- või raamatupidajana, valdab heal tasemel eesti ja inglise keelt, on kokku puutunud vähemasti ühe raamatupidamistarkvaraga ja valdab tavakasutajast paremini MS Excelit ning on oma tööst huvitatud professionaal. Varasem kokkupuude tootmisettevõtte finantsanalüüsi või raamatupidamisega tuleb kandideerimisel kasuks.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja stabiilset tööd börsiettevõtte suure äriüksuse finantsjuhtimise ja analüüsi alal, rahvusvahelist töökogemust, kolleegide toetust sisseelamisel ja konkurentsivõimelist töötasu.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2007
Kuulutus sisestati:
12. märts 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Norma on Eesti börsiettevõte, mille põhitegevusalaks on autode turvasüsteemide ja nende komponentide tootmine. Ekspordime kõrgeid kvaliteedinõudeid järgides enamiku oma toodangust Rootsi, Venemaale ja Saksamaale. AS Norma aktsiad on noteeritud Tallinna, Frankfurdi ja Berliini börsidel, aktsiate enamusosalus kuulub 1999. aastast Rootsi kontsernile Autoliv AB. Norma kontserni müügitulu 2005.aastal ulatus 975,6 miljoni kroonini, ettevõttes töötab üle 900 töötaja.